kaç çeşit saç bakımı var

18 Temmuz 2013 Perşembe zafer doğanbaş 0 yorum

SAÇ BAKIMI

bakım

açıklaması

Saç bakımı denildiği zaman aklımıza gelen ilk şey saç dökülmesine karşı,,saçlarımızı parlaklık,yumuşaklık,ve ipeksi bir görünüm olsun diye yaptırdığımız bir üründür.Saç bakım ürünleri aslında üç çeşittir.
  1. Sadece yüzeysel yapılan bakım saçlarımızı canlandırsın diye yaptırdığımız bir üründür.Bazı bayanlar her yapılan saç bakımı saçlarının dökülmesini engellediğini zannedip yeni saçlarının çıkardığına inanıyorlar.
  2. İkinci ürün ise dekolore yani saç rengi açılmış, boyalı ,hasar, görmüş,lastikleşmiş saçlar için genel olarak yapılan bir bakım biçimidir.
  3. Diğer bakım ise sadece saç diplerine uygulanan ampul biçiminde saçları dökülmeye başlamış yeni saçların için yapılan bir bakım ürünüdür.Bu bakım ürünlerini profesyonel kuaförlerden veya seçkin eczanelerden temin etmeniz mümkündür.Unutmayınız ki yapılan hiç bir ürün %100 etkili olmaya bilir.Yapılan araştırmalara göre saçlarınız dökülüyor ise tabi kesin bir çözüm deyildir.Kaliteli seçkin kuaförlerden aldığınız saç dökülmesine karşı ampuller dökülmüş ancak halk arasında ayva tüyü dediğimiz saçları güçlendirip tekrardan canlanmasını sağlayarak eski görümüne kavuşturmasını sağlıyor.

0 yorum: